LABELOMAT.PL

Druk etykiet na butelki

Oferujemy profesjonalny druk etykiet na butelki. Wydrukujemy etykiety na alkohol, napojoe bezalkoholowe, czy butelki ozdobne. Oferujemy wszystkie dostępne konfiguracje, również etykiety booklet. Druk etykiet na butelki w najlepszych cenach, tylko na Labelomat.pl. Porównasz oferty na wydruk nawet z 10 drukarni. Wybierz najlepszą i złóż zamówienie online. Gwarantujemy wysoką jakość i szybki czas realizacji. Zamów już dzisiaj etykiety na butelki w każdym rozmiarze!

Kliknij przycisk poniżej i przejdź do formularza. Wypełnij go w kilka minut i sprawdź druk etykiet na butelki.

i

Wybór surowca

Możesz wydrukować na folii lub papierze.

c

Typ papieru

Termiczny lub termotransferowy.

Z

Wybór kleju

Standardowy lub mocny.

Typ folii

Trzy folie do wyboru: PE, PP, PET.

Rodzaj etykiety

Pięknie kolorowa lub czysta.

Wybór wykończenia

Opcja półbłysk lub głęboki mat.

$

Kierunek nawoju

Określ jeden z ośmiu kierunków.

1

Szerokość i długość

Dowolna długość i szerokość.

0

Średnica glizy

Do wyboru gliza 25 mm, 40 mm, 76 mm.

ZAWSZE profesjonalna
jakość druku

Przejdź do aplikacji online

Nowoczesna aplikacja online przeprowadzi Cię przez cały proces konfiguracji etykiet.

Wybierz najtańszą ofertę

Wybierz z 5 lub 10 przesłanych przez nas ofert tą najkorzystniejszą dla Ciebie. 

h

Określ parametry druku

W prosty sposób dostosuj wszystkie parametry, aby etykiety spełniały wszystkie Twoje oczekiwania.

Zapłać i zamów etykiety

Opłać zamówienie online w dogodny dla Ciebie sposób. Produkcja Twoich etykiet właśnie się zaczyna.

Druk etykiet na butelki

Oferujemy druk etykiet na butelki w najkorzystniejszych cenach na rynku. Produkujemy etykiety na wino, etykiety na alkohol, etykiety na butelki ozdobne, etykiety na szkło i pozostałe artykuły imitujące szkło. Etykiety samoprzylepne na butelki to świetny wybór ze względu na niską cenę druku i wysoką jakość samych grafik.

Drukujemy zarówno małe nakłady etykiet (np. butelki okolicznościowe) jak i ilości hurtowe (np. produkcja alkoholu). Bez względu na ilość zawsze dbamy o to, aby etykiety miały ostry zadruk, dobre odwzorowanie barw i nieskazitelne wycięcia. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami i wynegocjujemy dla Ciebie najniższe możliwe ceny. Jak zamówić wydruk etykiet na butelki?

Wystarczy wejść na stronę naszej aplikacji internetowej (formularza wyceny) pod adresem https://labelomat.pl/etykiety-samoprzylepne-wycena/.  Możesz określić parametry etykiet (wymiary, rodzaj surowca, klej, kształt itp.).

Po wypełnieniu formularza, pozostaje Ci jedynie odprężyć się i poczekać sekundę na wygenerowanie ofert dla druku etykiet na butelki. Jeśli chcesz, po zalogowaniu się na konto Labelomatu, będziesz miał możliwość przejrzeć wszystkie wyceny i wybrać tą, która Ci najbardziej odpowiada lub po prostu najtańszą. Następnie wystarczy dokończyć zamówienia online i dokonać płatności. Gotowe – Twoj etykiety na butelki trafiają do drukarni. Gotowe zamówienie zostanie następnie wysłane pod wskazany przez Ciebie adres.

To takie proste. W kilku krokach wycenisz etykiety, wybierzesz najlepszą drukarnię i złożysz zamówienie. Z Labelomatem oszczędzasz czas i pieniądze. Dodatkowo jeśli masz takie życzenie, możemy stworzyć specjalnie dla Twojej marki indywidualny projekt graficzny nowej etykiety. Nasi graficy są do Twojej dyspozycji.

Wydrukowaliśmy już ponad 4.5 miliarda etykiet, po prostu wiemy jak robić to najlepiej i gdzie drukować najtaniej. Dzięki lokowaniu wielu klientów we współpracujących drukarniach, możemy zaoferować Ci ceny, których nie otrzymasz nigdzie indziej.

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zadzwoń do nas lub napisz, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.