Labelomat – wycena

DRUK ETYKIET ONLINE

Wyceń i zamów swoje etykiety

Wypełnij poniższy formularz i otrzymaj najlepsze oferty w sieci na wydruk Twoich etykiet. Wydrukowaliśmy już ponad 4 000 000 000 etykiet!

zamow wydruk etykiet na rolce
Jeśli potrzebujesz surowca niestandardowego, skontaktuj się z nami.
Materiał syntetyczny, odporny na działanie wody i tłuszczu. Powszechnie stosowany do produkcji etykiet długotrwałego znakowania, m.in. w branży spożywczej, chemicznej i motoryzacyjnej.
Zadrukowywany ciepłem głowicy, bez użycia kalki. Zastosowania: do produkcji etykiet do znakowania towarów o szybkiej rotacji, w przemyśle spożywczym do oznaczania towarów o krótkim terminie przydatności, wydruk etykiet wysyłkowych.
Zadrukowywany kalką TTR. Najczęściej stosowany do znakowania produktów. Etykiety TTR są trwalsze i bardziej odporne na warunki zewnętrzne niż termiczne.
Zwykły papier termiczny, do etykiet o krótkim terminie przydatności.
Papier termiczny powlekany, który zabezpiecza etykietę przed tłuszczem, wilgocią (sprawdza się w warunkach chłodniczych oraz głębokiego mrożenia).
Powlekany, półbłyszczący. Najczęściej stosowany. Idealnie nadaje się wielokolorowych etykiet wymagających drobnych szczegółów drukowania.
Stosowany w logistyce i handlu.
Polietylen. Folia elastyczna, dobrze dopasowująca się do opakowań o nieregularnych kształtach. Zastosowanie w przemyśle chemicznym i kosmetycznym.
Polipropylen. Odporna na rozerwanie. Najczęściej stosowana.
Poliester. Najbardziej wytrzymała pod względem mechanicznym i termicznym. Zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym i AGD.
Zestaw czterech podstawowych kolorów, używany do otrzymania pełnokolorowej grafiki.
Konkretny kolor wg wzorca barw w skali kolorów Pantone.
Jeśli potrzebujesz etykiet o nietypowym kształcie, skontaktuj się z nami.
Rozmiary
Średnica
Projekt zamawianych etykiet musisz dołączyć jeśli wybrałeś etykietę kolorową. Jeśli nie masz gotowego projektu napisz do nas na adres: grafik@lagraf.com.pl.
Rozmiar gilzy, to średnica rolki na którą są nawinięte etykiety
Labelomat
Sugerujemy kalkę szerszą o 5 mm od szerokości etykiety, ale dla pewności nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w sprawie wyceny.
Więcej informacji znajdziesz w naszym sklepie.

Dane zamawiającego

Na podany adres otrzymasz dane dostępowe do logowania.
Zdefiniuj swoje hasło do logowania

Dane do wysyłki