LABELOMAT.PL

Druk etykiet na folii

Druk etykiet na folii z Labelomat.pl to najlepszy wybór. Specjalizujemy się w drukowaniu etykiet na folii, papierze oraz innych surowcach. Etykieta na folii charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością względem np. papierowej. W połączeniu z oryginalną grafiką można uzyskać piękny efekt w przystępnej cenie. Oferujemy różne rodzaje folii w zależności od efektu jaki chcesz uzyskać. Dostępne są na przykład folie białe, folie przezroczyste, folie kolorowe oraz o różnych strukturach. Wypełnij formularz online lub skontaktuj się z nami – z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze odpowiednich surowców.

Kliknij przycisk poniżej i przejdź do formularza. Wypełnij go w kilka minut i sprawdź druk etykiet na folii.

i

Wybór surowca

Możesz wydrukować na folii lub papierze.

c

Typ papieru

Termiczny lub termotransferowy.

Z

Wybór kleju

Standardowy lub mocny.

Typ folii

Trzy folie do wyboru: PE, PP, PET.

Rodzaj etykiety

Pięknie kolorowa lub czysta.

Wybór wykończenia

Opcja półbłysk lub głęboki mat.

$

Kierunek nawoju

Określ jeden z ośmiu kierunków.

1

Szerokość i długość

Dowolna długość i szerokość.

0

Średnica glizy

Do wyboru gliza 25 mm, 40 mm, 76 mm.

ZAWSZE profesjonalna
jakość druku

Przejdź do aplikacji online

Nowoczesna aplikacja online przeprowadzi Cię przez cały proces konfiguracji etykiet.

Wybierz najtańszą ofertę

Wybierz z 5 lub 10 przesłanych przez nas ofert tą najkorzystniejszą dla Ciebie. 

h

Określ parametry druku

W prosty sposób dostosuj wszystkie parametry, aby etykiety spełniały wszystkie Twoje oczekiwania.

Zapłać i zamów etykiety

Opłać zamówienie online w dogodny dla Ciebie sposób. Produkcja Twoich etykiet właśnie się zaczyna.

Druk etykiet na folii

Druk etykiet na folii ma wiele zalet. Jedną z najważniejszych jest odporność na wilgoć, wodę oraz różne uszkodzenia mechaniczne. Etykiety na folii nie da się łatwo zniszczyć (przerwać), tak jak np. etykietę papierową. Dodatkowo odporna jest (w zależności od wybranej metody produkcji) również na inne ciecze.

W zależności od wybranej opcji można wydrukować etykiety na folii w formie monokolorystycznej (jeden kolor) lub użyć całej palety barw. Dzięki dużej możliwości kombinacji kolorystycznych zarówno samej folii jak i zadruku, możemy uzyskać przyciągającą wzrok etykietę. Ten rodzaj stosowany jest najczęściej w branży chemicznej, motoryzacyjnej czy też ogólnie przemysłowej. Z powodzeniem jednak można użyć etykiet drukowanych na folii pp przy niemal każdych produktach.

Dużą popularnością cieszą się etykiety na folii polipropylenowej transparentnej ze względu na niemal nieogranicznoe możliwości samego zadruku. Nasi specjaliści doradzą Ci jaki surowiec będzie odpowiedni do Twojego projektu. Dysponujemy również własnym studiem graficznym. Możemy więc przygotować projekt graficzny etykiety lub dostosować sam plik do wymagań danej drukarni (sprawdź artykuł „Jak wybrać rodzaj etykiet do swojego projektu?„).

Wydruk etykiet na folii polipropylenowej gwarantuje otrzymanie solidnych etykiet w na prawdę przystępnej cenie. Dzięki naszej aplikacji Labelomat w prosty sposób możesz porównać oferty z wielu drukarni, wybrać tę najkorzystniejszą i złożyć zamówienie online. To wszystko w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu.

Aby zamówić etykiety na folii przejdź do formularza/aplikacji dostępnej pod adresem https://labelomat.pl/etykiety-samoprzylepne-wycena/ – w kilku prostych krokach uzyskasz oferty na druk z 10 profesjonalnych drukarni.

Cały proces jest nadzorowany jest przez naszych specjalistów od druku na folii. Dzięki temu zyskujesz gwarancję najniższej ceny, która będzie szła w parze z najwyższą jakością. Po zalogowaniu na konto, będziesz mógł zobaczyć wcześniej zapisane oferty, jeśli wolisz poczekać z podjęciem decyzji.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady w zakresie wyboru odpowiednich etykiet, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.