LABELOMAT.PL

Druk etykiet na papierze

Druk etykiet na papierze to dobry wybór. Dlaczego? Bo jest w rozsądnej cenie. Etykiety papierowe są najbardziej popularne na rynku, ponieważ przy niskim nakładzie finansowym możemy uzyskać świetne rezultaty wydruku. Produkcja ich na papierze daje niemal nieograniczone możliwości kolorystyczne i tym samym projektowe. Kolejnym atutem drukowania etykiet na papierze jest ich łatwa aplikacja na produkty (zarówno ręczna jak i maszynowa). Wydrukujemy je dla Ciebie w najlepszej cenie i błyskawicznym tempie. Zapraszamy do skorzystania z Labelomat.pl.

Kliknij przycisk poniżej i przejdź do formularza. Wypełnij go w kilka minut i sprawdź druk etykiet na papierze.

i

Wybór surowca

Możesz wydrukować na folii lub papierze.

c

Typ papieru

Termiczny lub termotransferowy.

Z

Wybór kleju

Standardowy lub mocny.

Typ folii

Trzy folie do wyboru: PE, PP, PET.

Rodzaj etykiety

Pięknie kolorowa lub czysta.

Wybór wykończenia

Opcja półbłysk lub głęboki mat.

$

Kierunek nawoju

Określ jeden z ośmiu kierunków.

1

Szerokość i długość

Dowolna długość i szerokość.

0

Średnica glizy

Do wyboru gliza 25 mm, 40 mm, 76 mm.

ZAWSZE profesjonalna
jakość druku

Przejdź do aplikacji online

Nowoczesna aplikacja online przeprowadzi Cię przez cały proces konfiguracji etykiet.

Wybierz najtańszą ofertę

Wybierz z 5 lub 10 przesłanych przez nas ofert tą najkorzystniejszą dla Ciebie. 

h

Określ parametry druku

W prosty sposób dostosuj wszystkie parametry, aby etykiety spełniały wszystkie Twoje oczekiwania.

Zapłać i zamów etykiety

Opłać zamówienie online w dogodny dla Ciebie sposób. Produkcja Twoich etykiet właśnie się zaczyna.

Druk etykiet na papierze

Druk etykiet na papierze to częsty wybór klientów. Dlaczego? Ten rodzaj etykiet umożliwia ich zastosowanie na szerokiej gamie produktów. Od prostych etykiet na świeczki po kosmetyki, produkty jednorazowe czy też opakowania paczek. Etykiety papierowe wybierane są również do produktów wielorazowego użytku, jak np. butelki na oranżadę. Po użyciu zwracane są do skupu. Następnie wracają do fabryki gdzie są myte, a podczas tego procesu stosunkowo łatwo pozbyć się papierowej etykiety.

Jednocześnie naklejanie nowej etykiety nie generuje wysokich kosztów. Ważne jest to szczególnie w branżach nastawionych na wysoko ilościową produkcję (sprawdź artykuł „Dlaczego etykiety na butelkach są potrzbne?„).

Druk etykiet na papierze możliwy jest w wielu różnych wykończeniach. Dostępne są papiery matowe, papiery błyszczące, papiery pół-błyszczące oraz papiery o ozdobnej struktrurze. Dodatkowo można sprecyzować także niemal dowolny kształt. Dzięki temu możemy uzyskać całkowice spresonalizowany efekt i uczynić produkt wyjątkowym, wyróżniającym się na sklepowej półce. To oczywiście bezpośrednio przekłada się na większą sprzedaż i tym samym podniesienie zysków ze sprzedaży.

W Labelomacie masz również możliwość zamówienia etykiet papierowych niezadrukowanych (czystych). Dzięki temu proces zadruku może być wykonany na miejscu, w Twojej firmie. Możesz użyć do tego np. drukarki termotransferowej (sprawdź drukarki termotransferowe w naszym sklepie).

Najczęściej jednak nasi klienci wybierają wydruk etykiet papierowych z naniesioną grafiką. Obniża to znacznie koszty produkcji (szczególnie przy dużych nakładach) oraz przyspiesza aplikację na produkty. Możesz przesłać nam podczas składania zapytania gotowy projekt graficzny lub możemy przygotować go dla Ciebie. Nasze studio graficzne jest do Twojej dyspozycji (sprawdź artykuł „Co wyróżnia najlepsze etykiety samoprzylepne?„).

Jak zamówić wydruk etykiet papierowych przez Labelomat.pl? To bardzo proste. Przejdź na stronę naszego formularza wyceny pod tym adresem https://labelomat.pl/etykiety-samoprzylepne-wycena/. Następnie określ rodzaj surowca – do wyboru jest papier, folia lub inny niestandardowy. Wybierz pozostałe parametry.

W mgnieniu oka zobaczysz najlepsze drukarnie i najkorzystniejsze ceny. W kolejnym kroku będziesz mógł wybrać ofertę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Zamawiasz online, opłacasz zamówienie i gotowe.