LABELOMAT.PL

Druk etykiet na rolce

Druk etykiet na rolce to nasza specjalność. Oferujemy etykiety papierowe na rolce, etykiety foliowe na rolce, a także z innych surowców. Wydruk etykiet na rolce jest idealnym wyborem ze względu na łatwość aplikacji – zarówno w formie automatycznej jak i ręcznej. W Labelomcie możesz stworzyć niemal dowolną konfigurację etykiet, a my przygotujemy dla Ciebie najlepsze oferty na wydruk – będziesz mógł porównać ceny z 10 drukarni. Wydruk etykiet na roli nigdy nie był tak prosty i tani.  

Kliknij przycisk poniżej i przejdź do formularza. Wypełnij go w kilka minut i sprawdź druk etykiet na rolce.

i

Wybór surowca

Możesz wydrukować na folii lub papierze.

c

Typ papieru

Termiczny lub termotransferowy.

Z

Wybór kleju

Standardowy lub mocny.

Typ folii

Trzy folie do wyboru: PE, PP, PET.

Rodzaj etykiety

Pięknie kolorowa lub czysta.

Wybór wykończenia

Opcja półbłysk lub głęboki mat.

$

Kierunek nawoju

Określ jeden z ośmiu kierunków.

1

Szerokość i długość

Dowolna długość i szerokość.

0

Średnica glizy

Do wyboru gliza 25 mm, 40 mm, 76 mm.

ZAWSZE profesjonalna
jakość druku

Przejdź do aplikacji online

Nowoczesna aplikacja online przeprowadzi Cię przez cały proces konfiguracji etykiet.

Wybierz najtańszą ofertę

Wybierz z 5 lub 10 przesłanych przez nas ofert tą najkorzystniejszą dla Ciebie. 

h

Określ parametry druku

W prosty sposób dostosuj wszystkie parametry, aby etykiety spełniały wszystkie Twoje oczekiwania.

Zapłać i zamów etykiety

Opłać zamówienie online w dogodny dla Ciebie sposób. Produkcja Twoich etykiet właśnie się zaczyna.

Druk etykiet na rolce

Druk etykiet na rolce cieszy się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością. W zależności od potrzeb może być wykonany metodą druku cyfrowego lub druku offsetowego. Ten pierwszy jest tańszy w produkcji, a drugi cechuje się bezkompromisową jakością.

Jednak bez względu na to jaką metodę zadruku wybierzesz, wydruk etykiet na rolce zawsze będzie oferował wysoką jakość nanoszonych grafik i napisów. Dostępne są opcje druku na foliidruku na papierze lub całkowicie niestandardowym surowcu. Mamy również niemal pełną dowolność jeśli chodzi o wymiar i kształt etykiety. Bez względu na określone parametry każda etykieta na rolce będzie idealna do aplikacji maszynowej oraz ręcznej.

Etykiety na rolce idealnie sprawdzą się przy oznaczaniu wszelkiego rodzaju produktów (sprawdź artykuł „Etykiety samoprzylepne, a naklejki – jakie są róznice między nimi?„). W zależnosci od surowca z jakiego zostaną wykonane, mogą mieć wiele dodatkowych właściowości np. odporność na wodę, oleje, chemię czy wysoką temperaturę. 

Jeśli nie wiesz jaki surowiec będzie odpowiedni do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wyborze odpowiedniego materiału.

Druk etykiet na roli ma też inne zalety. Jedną z nich jest możliwość maszynowej aplikacji. Używając specjalnych maszyn przy produkcji, zaoszczędzamy mnóstwo czasu w porównaniu do ręcznej aplikacji. Po umieszczeniu etykiet na roli w maszynie, cały proces odbywa się w pełni automatycznie, a etykiety są naklejane na produkty w ułamkach sekund.

Jednak umieszczenie etykiet na rolce przyspiesza pracę również przy ręcznej aplikacji. Wystarczy zawiesić rolkę na specjalnym podajniku. Podczas odklejania kolejnych etykiet rolka rozwija się automatycznie co znacznie ułatwia pracę. Ten rodzaj aplikacji sprawdzi się szczególnie w niedużych, domowych biznesach. Koszty inwestycji są symboliczne, a korzyści ogromne.

Labelomat.pl to wydruk etykiet na rolce zawsze w najlepszej cenie. W ciągu kilku minut wprowadzisz wszystkie dane do formularza/aplikacji na stronie https://labelomat.pl/etykiety-samoprzylepne-wycena/. Odrazu zobaczysz ceny z 10 najlepszych drukarni. Będziesz mógł w razie potrzeby zapisać oferty na swoim koncie. 

W kolejnym kroku składasz zamówienie online, opłacasz i gotowe. Twoje etykiety już idą na produkcję. Potem wyślemy je pod wskazany adres. Dzięki aplikacji Labelomat.pl bez wychodzenia z domu i poświęcania mnóstwa czasu na przeszukiwanie Internetu, zyskasz najlepsze oferty na druk etykiet na rolce. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.