LABELOMAT.PL

Drukarnia offsetowa etykiety

Labelomat.pl to jedyna w swoim rodzaju drukarnia offsetowa etykiet. U nas porównasz oferty nawet z 1o drukarni offsetowych etykiet i wybierzesz tę najtańszą. Drukujemy etykiety offset na każdym surowcu (papier, folia, ozdobne). Gwarantujemy idealną jakość druku i krótkie terminy realizacji. Etykiety samoprzylepne offsetowe to idealny wybór na praktycznie wszystkie produkty. Złóż zapytanie ofertowe i zamów online na Labelomat.pl. Oszczędzaj czas i pieniądze.

Kliknij przycisk poniżej i przejdź do formularza. Wypełnij go w kilka minut i sprawdź drukarnia offsetowa etykiet.

i

Wybór surowca

Możesz wydrukować na folii lub papierze.

c

Typ papieru

Termiczny lub termotransferowy.

Z

Wybór kleju

Standardowy lub mocny.

Typ folii

Trzy folie do wyboru: PE, PP, PET.

Rodzaj etykiety

Pięknie kolorowa lub czysta.

Wybór wykończenia

Opcja półbłysk lub głęboki mat.

$

Kierunek nawoju

Określ jeden z ośmiu kierunków.

1

Szerokość i długość

Dowolna długość i szerokość.

0

Średnica glizy

Do wyboru gliza 25 mm, 40 mm, 76 mm.

ZAWSZE profesjonalna
jakość druku

Przejdź do aplikacji online

Nowoczesna aplikacja online przeprowadzi Cię przez cały proces konfiguracji etykiet.

Wybierz najtańszą ofertę

Wybierz z 5 lub 10 przesłanych przez nas ofert tą najkorzystniejszą dla Ciebie. 

h

Określ parametry druku

W prosty sposób dostosuj wszystkie parametry, aby etykiety spełniały wszystkie Twoje oczekiwania.

Zapłać i zamów etykiety

Opłać zamówienie online w dogodny dla Ciebie sposób. Produkcja Twoich etykiet właśnie się zaczyna.

Drukarnia offsetowa etykiety

Labelomat.pl to profesjonalna drukarnia offsetowa etykiet, a dokładniej mówiąc to wszystkie najlepsze drukarnie offsetowe w jednym miejscu. Jak to działa? Korzystając z formularza wyceny dostępnego pod adresem https://labelomat.pl/etykiety-samoprzylepne-wycena/ możesz otrzymać do porównania oferty nawet z 10 drukarni. 

Wybierasz tę najlepszą i najtańszą – opłacasz zamówienie online i gotowe. Właśnie zaoszczędziłeś mnóstwo czasu na poszukiwaniach i sporo pieniędzy nie przepłacając w pierwszej lepszej drukarni etykiet offsetowych. Korzystając z naszej porównywarki możesz podać wszystkie interesujące Cię parametry jak np. rodzaj surowca, rodzaj kleju, wymiar i kształt, ilość, średnice gilzy i wiele innych. 

Wygenerujemy w ciągu sekundy oferty z drukarni, które spełnią Twoje oczekiwania w 100%. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale też bezcenny czas.

Dlatego właśnie Labelomat jest najlepszą drukarnią offsetową etykiet samoprzylepnych w sieci. Do Twojej dyspozycji jest także nasze studio graficzne. Możemy stworzyć unikatowy projekt etykiety na Twoje produkty.

Wybierając offsetową metodę druku etykiety zyskujesz możliwość niemal dowolnej konfiguracji i gwarancję wysokiej jakości, powtarzalnego nadruku. Przy większych nakładach jest on nawet bardziej opłacalny niż druk cyfrowy. 

Jeśli masz dodatkowe pytania w związku z produkcją etykiet samoprzylepnych, to nasi specjaliści od druku są do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonu +48 728 739 000 lub wysłać wiadomość email na labelomat@labelomat.pl. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt https://labelomat.pl/kontakt/.

W między czasie zapraszamy Cię również na naszego firmowego bloga , gdzie będziesz mógł dowiedzieć się więcej o możliwościach zadruku etykiet samoprzylepnych metodą offsetową