LABELOMAT.PL

Etykiety na słoiki drukarnia

Labelomat.pl to najlepsza drukarnia etykiet na słoiki. U nas możesz wydrukować etykiety papierowe, foliowe oraz na niestandardowym surowcu. Potrzebujesz nietypowy kształ lub uszlachetnienie? To nie problem, nasza drukarnia etykiet na słoiki sprosta każdemu zadaniu. Dlaczego to najlepsza drukarnia? Ponieważ w Labelomacie porównasz oferty z 10 drukarni i wybierzesz tą najlepszą. Zamówienie złożysz i opłacisz całkowicie online. Nie czekaj i zamów etykiety na słoiki w kilka minut.

Kliknij przycisk poniżej i przejdź do formularza. Wypełnij go w kilka minut i sprawdź drukarnię etykiet na słoiki.

i

Wybór surowca

Możesz wydrukować na folii lub papierze.

c

Typ papieru

Termiczny lub termotransferowy.

Z

Wybór kleju

Standardowy lub mocny.

Typ folii

Trzy folie do wyboru: PE, PP, PET.

Rodzaj etykiety

Pięknie kolorowa lub czysta.

Wybór wykończenia

Opcja półbłysk lub głęboki mat.

$

Kierunek nawoju

Określ jeden z ośmiu kierunków.

1

Szerokość i długość

Dowolna długość i szerokość.

0

Średnica glizy

Do wyboru gliza 25 mm, 40 mm, 76 mm.

ZAWSZE profesjonalna
jakość druku

Przejdź do aplikacji online

Nowoczesna aplikacja online przeprowadzi Cię przez cały proces konfiguracji etykiet.

Wybierz najtańszą ofertę

Wybierz z 5 lub 10 przesłanych przez nas ofert tą najkorzystniejszą dla Ciebie. 

h

Określ parametry druku

W prosty sposób dostosuj wszystkie parametry, aby etykiety spełniały wszystkie Twoje oczekiwania.

Zapłać i zamów etykiety

Opłać zamówienie online w dogodny dla Ciebie sposób. Produkcja Twoich etykiet właśnie się zaczyna.

Etykiety na słoiki drukarnia

Oferujemy wydruk etykiet na słoiki wszelkiego rodzaju, zarówno na kosmetyki jak i opakowania spożywcze. Słoiki to jedno z trwalszych i eleganckich opakowań. Efektowna etykieta dodatkowo podkreśli wartość i unikatowość danego produktu. Realizujemy wydruk etykiet na słoiki w każdym rozmiarze, konfiguracji i wykończeniu.

Jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wydruku oraz korzystne ceny nawet przy bardzo małych nakładach. Tak więc jeśli dopiero startujesz ze swoim biznesem, nasza oferta również jest dla Ciebie. 

Etykiety samoprzylepne na słoiki, które oferujemy doskonale sprawdzą się w małym biznesie oraz na hali produkcyjnej. Przy małych ilościach z powodzeniem można aplikować je ręcznie, natomiast przy dużych nakładach produkcyjnych wygodniejsza będzie aplikacja automatyczna. W obu tych przypadkach etykiety na roli sprawdzą się idealnie. 

W zależności od efektów, które chcesz uzyskać możesz wybrać etykiety na słoiki, które będą trwałe przez długi czas (na przykład do luksusowych kosmetyków w szklanych opakowaniach). Albo takie, które będą miały krótszą żywotność jednocześnie oferując niską cene za wydruk.

Jednak bez względu na to jaki surowiec wybierzesz, dostępnyh jest wiele możliwości konfiguracji. Możesz wybrać jeden z popularnych kształtów np. prostokąt, koło, kwadrat lub całkowice niestandardowy, własny. Możesz także wybrać jaki klej chcesz zastosować, jakie wykończenie, kierunek na woju i wiele innych parametrów.

Dzięki temu Twoje wydrukowane etykiety na słoiki będą na prawdę uniaktowe i odróznią się od konkurencji. Przy produktach premium, często używa się miejscowo błyszczącego lakieru, złocenia lub srebrzenia aby nadać jeszcze bardziej indywidualny wygląd. Dzięki temu ze zwykłego słoika możemy zrobić prawdziwe dzieło sztuki.

Jeśli potrzebujesz etykiet, ale nie masz jeszcze projektu graficznego, to żaden problem. Nasze studio graficzne przygotuje dla Ciebie indywidualny, oryginalny projekt dedykowany do Twojego produktu. Mamy doświadczenie w projektowaniu szklanych opakowań, w tym oczywiście słoików.

Skorzystaj już dziś z Labelomatu. Zamówi i wydrukuj etykiety na słoiki w najlepszych cenach. Wybieraj jak profesjonalista z 10 drukarni.